Кумін
Недосвідчені кухарі часто не знають, що кумін і зіра це та сама пряність. Тому витрачають багато часу та зусиль на пошуки потрібної рецептурної спеції. Зірою дворічна трав'яниста рослина прозвали древні індійці, а жителі європейських країн знають пряну поросль за латинською назвою Cuminum. Існує альтернативна думка, суть якої полягає в тому, що різниця в цих рослинах все ж таки є. Відрізняються вони лише зовнішнім виглядом, смакові та ароматичні якості максимально близькі. Сучасна наука стверджує, що зіра і кумін - це різні назви однієї й тієї рослини.
Застосування та користь
Спеція так міцно узвичаїлася на нинішній кулінарії, що ми вже не можемо уявити якими прісними були б наші страви без неї. У виробництві практично всіх ковбасних виробів, сироваренні, кондитерській справі та хлібопеченні використовується кумін. Його солодкуватий запах з відтінками горіхів надає особливого шарму плову, овочевому рагу і соті з бобових продуктів. Приправу люблять за щільний насичений, але не присмак, що обпалює. Вона відрізняється своїми корисними властивостями, що лікують:
- тонізує організм;
- бореться із тромбами;
- прибирає коліки та метеоризм;
- розріджує кров та знижує рівень глюкози;
- прискорює обмінні процеси.
Унікальний хімічний склад спеції насичує організм потрібними мікроелементами та компонентами.
В Україні купити кумін не складе труднощів. Але підібрати справді свіжий та якісний продукт за відповідною ціною, можна лише у спеціалізованому магазині Банку Спецій. Ми займаємося великими оптовими продажами по всій території країни, забезпечуючи ресторани та кафе смачними товарами.